Strona używa plików cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania. x

Produkty

+KODAK
+AGFAPHOTO
+Środki Ochrony Zdrowia
+EASYPIX
+Kamery / Aparaty / Drukarki
+Konsole TV i akcesoria
+Akcesoria Gamingowe
+Aparaty natychmiastowe i akcesoria
+Kamery Sportowe i Akcesoria
+Drony i Akcesoria
+MIKROFONY / Akcesoria Audio
+Telefony i akcesoria
+Akcesoria Fotograficzne
+Akcesoria VIDEO
+Studio Fotograficzne
+WYPOSAŻENIE DO DOMU / FIRMY
+Zabawki dla dzieci
WYSZUKIWARKA:
Adapter CANON EOS na M42 + AF + Przysłona
Pixco
Adapter CANON EOS na M42 + AF + Przysłona
kod produktu: SB2448
data dodania: 2013-04-16
65.03 zł
(netto)
79.99 zł
(brutto)
ilość:
Opinie: 0 | Dodaj opinię
Adapter CANON EOS na M42 + AF + Przysłona

Markowy adapter CANON EOS na M42

z potwierdzeniem ostrości AF

JEDYNY ADAPTER NA RYNKU:

działający we wszystkich programach (M / TV / AV / P)

umożliwiający dobór przysłony i czasu otwarcia migawki

działający również z najnowszymi aparatami

m.in.

CANON EOS 760D / 750D / 5Ds / 5Ds R / 1200D / 700D / 100D / 70D / 650D / 5D MARK III / 6D

Chip z najnowszym oprogramowaniem

+ BLOKADA BOLCA PRZYSŁONY

WERSJA SLIM

Produkt firmy PIXCO

Adapter umożliwia podłączenie obiektywów gwintowych o gwincie metrycznym 42mm - M42, takich firm jak Carl Zeiss, Pentacon, Takumar i wiele innych do wszystkich korpusów firmy CANON EOS EF, zarówno analogowych jak i cyfrowych.

UWAGA !! Jest to obecnie jedyny adapter na polskim rynku, którego CHIP pozwala na dobór czasu otwarcia migawki i wartości przysłony w zakresie od f/1 do f/4. Adaptery standardowe z chipem nie posiadają takiej funkcji przez co nie mam możliwości doboru wartości przysłony z poziomu aparatu.

Chip w adapterze posiada również najnowszą wersję oprogramowania, które gwarantuje lepszą współpracę układu elektronicznego z body, dzięki temu każdy punkt AF w aparacie będzie działał bez problemu w obie strony ustawiania ogniskowej.

Dodatkowo tylko ten adapter będzie właściwie działał nie tylko ze starszymi modelami aparatów, ale również z najnowszymi aparatami, takimi jak CANON EOS 650D / 6D oraz 5D MARK III

Adapter dedykowany m.in. do aparatów:

CANON EOS 800D / 80D / 1300D / 5D MARK IV / 760D / 750D / 5Ds / 5Ds R / 1200D / 700D / 70D / 100D / 650D / 6D / 5D MARK III / 600D / 1100D / 60Da / 60D / 550D / 500D / 1000D / 450D / 400D / 350D / 300D / 200D / 7D / 50D / 40D / 30D 20D / 10D / 5D / 5D MARK II / 1D / 1D MARK II / III / IV itd.

Adapter został wykonany z największą precyzją, dzięki temu wyróżnia się wśród wszystkich innych dostępnych adapterów na rynku jakością wykonania oraz estetyką.

Adapter firmy ostrzy w 100% na nieskończoność.

Adapter posiada blokadę bolca przysłony.

Adapter jest wyposażony w układ elektroniczny (tzw. 'dandelion'), który umożliwia ustawianie ostrości w aparacie.

Po podłączeniu adaptera do korpusu aparatu firmy CANON, uruchamiamy układ potwierdzający ostrość.

Polega to na tym, że gdy ustawiamy ręcznie ostrość, używając suwaka na obiektywie i przytrzymując przycisk spustowy do połowy, w pewnym momencie, jak dany punkt będzie ostry usłyszymy dźwięk i w danym miejscu na wizjerze pojawi się czerwony punkt. Znaczyć to będzie, iż w tym miejscu jest skupiona ostrość. Dzięki temu będzie dużo łatwiej ustawić Państwu ostrość i wykonać w pełni ostre i dobre zdjęcie .Szczególnie duże ułatwienie dla osób posiadających wady wzrokowe.

Adaptery są wykonywane w całości przez producenta i oryginalnie pakowane. Każdy układ informatyczny jest programowany przez specjalistów w tej dziedzinie i wielokrotnie testowany, dzięki temu mamy pewność, iż będzie działał prawidłowo.

Pomiar światła z adapterem działa prawidłowo. Z adapterem pracujemy w trybach P, TV, AV i M. Potwierdzenie ostrości działa standardowo w zakresie ogniskowych od f/1.2 do f/8, powyżej tej przysłony potwierdzenie nie działa ze względu na konstrukcję aparatu CANON, która nie pozwala na to.

Adapter posiada zabezpieczenie przed niewłaściwym przekręceniem.

Adapter wykonano z wysokiej jakości duraluminium, dzięki temu jest najwyższej jakości, nie rdzewieje i nie wpływa niekorzystnie na układ elektroniczny zarówno w aparacie jak i dandelionie. Adapter nie powoduje flar i odbić podczas wykonywania zdjęć.

Instrukcja obsługi jest dostępna przez cały czas na stronie internetowej firmy SystemBank w zakładce instrukcje.

Adapter pozwala na zastosowanie obiektywów z gwintem M42 do każdego aparatu firmy CANON, zarówno cyfrowych, jak i analogowych. Dzięki temu zabiegowi uzyskujemy możliwość dostępu do szerokiego asortymentu obiektywów z gwintem M42 takich jak Pentacon, Zenit, Practica oraz wielu innych.

Nie powoduje zwarcia styków w korpusie aparatu oraz umożliwia ostrzenie na nieskończoność. Dzięki bardzo starannemu wykonaniu nie ma problemów z przesunięciem płaszczyzny ostrości.

Adapter jest solidny i bardzo precyzyjnie wykonany.

Adapter montujemy w korpusie aparatu w ten sam sposób jak obiektyw. Następnie obiektyw z gwintem M42 wkręcamy w adapter i możemy zacząć robić zdjęcia. Ostrość ustawiamy ręcznie. Czas naświetlania może być ustawiany ręcznie (tryb M, TV) bądź automatycznie (tryb P, AV). Przysłona może być ustawiona ręcznie (tryb M, AV) bądź automatycznie (tryb P, TV) w zakresie od f/1 do f/4.

1. Działa z analogowymi oraz cyfrowymi lustrzankami z bagnetem CANON EOS (EF)

2. Bezpieczny dla aparatu.

3. Prosta i szybka instalacja.

4. Posiada zabezpieczenie przed przekręceniem adaptera.

Adapter jest bardzo solidny i precyzyjnie wykonany.


Opinie
Name:
Opinia:


XREC KODAK ROTIN MATIN POLAROID LENOVO ULANZI ALLEGRO
Kontakt

Poniedziałek – Piątek
9:00 – 16:00

Tel. +48 65 512 06 03

E-mail:
zakupy@systembank.pl


Opinie

2021-04-09 13:34

Super jakość w tej cenie, polecam

2021-04-09 12:40

Wszystko super w porządku. W pierwszej wysyłce towar miał lekki defekt, ale allegrowicz stanął na wysokości zadania i dostarczył kolejny egzemplarz bez żadnych skaz. Bardzo dobry kontakt, profesjonalne podejście do sprawy. Bardzo mocno polecam!!!
* UWAGA! Twoja przeglądarka internetowa nie obsługuje języka javascript. Strona nie będzie działała prawidłowo!
Aby rozwiązać ten problem, musisz włączyć obsługę tego języka w opcjach swojej przeglądarki.